Lenovo IdeaPad Pro 5 Luna Grey
553 120 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Lenovo
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 83JN0011HV
16 ", AMD Ryzen AI 300, AMD Ryzen AI 5 340, 16GB, LPDDR5, SSD 512GB, OLED, 2880x1800, No OS, NO DVD!, AUDIO, Nvidia GeForce RTX 5050 8GB, WLAN, Bluetooth, 2xUSB 3.2, 2xUSB Type-C, 1,72Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Grey, Kártyaolvasó, 3cella, Backlight, Gamer
| Képernyő átló | 16 " |
| Processzor család | AMD Ryzen AI Pro 300 |
| Processzor | AMD Ryzen AI 5 340 |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória típus | LPDDR5 |
| Merevlemez | SSD 512 GB |
| LED kijelzö | Nem |
| OLED kijelzö | Igen |
| Felbontás | 2880x1800 |
| Operációs rendszer | No OS |
| Integrált VGA típus | Nvidia GeForce RTX 5050 8GB |
| USB 3.2 port | 2 db |
| Súly | 1,72 Kg |
| Szín | Grey |
| Akkumulátor | 3 cella |
| Gyártó | Lenovo |
| Processzor család | AMD Ryzen AI 300 |
| Képernyő átló | 16" |
