
Lenovo IdeaPad Pro 5 Luna Grey
512 770 Ft- Készlet: Nincs raktáron
- Gyártó: Lenovo
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 83JK000LHV
14", Intel Core Ultra 5, Intel Core Ultra 5-225H, 24GB, LPDDR5X, SSD 512GB, OLED, 2880x1800, No OS, NO DVD!, AUDIO, Intel Arc Graphics 130T, WLAN, Bluetooth, 2xUSB 3.2, 2xUSB Type-C, 1,39Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Grey, Kártyaolvasó, Backlight
A termék jelenleg nem rendelhető!
| Képernyő átló | 14 " |
| Processzor család | Intel Core Ultra 5 |
| Processzor | Intel Core Ultra 5-225H |
| Memória méret | 24 GB |
| Memória típus | LPDDR5X |
| Merevlemez | SSD 512 GB |
| LED kijelzö | Nem |
| OLED kijelzö | Igen |
| Felbontás | 2880x1800 |
| Operációs rendszer | No OS |
| Integrált VGA típus | Intel Arc Graphics 130T |
| USB 3.2 port | 2 db |
| Súly | 1,39 Kg |
| Szín | Grey |
| Gyártó | Lenovo |
| Képernyő átló | 14" |