
Lenovo IdeaPad Flex 5 Arctic Grey
373 100 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Lenovo
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 82XX00HFHV
14", AMD Ryzen 7, AMD Ryzen 7-5825U, 16GB, LPDDR4X, SSD 512GB, LED, 1920x1200, Windows 11 Home, NO DVD!, AUDIO, AMD Radeon Graphics, WLAN, Bluetooth, 2xUSB 3.2, 1xUSB Type-C, 1,55Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Grey, Kártyaolvasó, Érintőképernyő, Backlight
| Képernyő átló | 14" |
| Processzor család | AMD Ryzen 7 |
| Processzor | AMD Ryzen 7-5825U |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória típus | LPDDR4X |
| Merevlemez | SSD 512 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 1920x1200 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Integrált VGA típus | AMD Radeon Graphics |
| USB 3.2 port | 2 db |
| USB Type-C | 1 db |
| Súly | 1,55 Kg |
| Szín | Grey |
| Gyártó | Lenovo |