
Lenovo IdeaPad 5 2-in-1 Luna Grey
346 340 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5-8 munkanap
- Gyártó: Lenovo
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: 83UH002YHV
14", AMD Ryzen AI 400, AMD Ryzen AI 5 430, 16GB, DDR5, Foglalat:2db, Max.32GB, SSD 512GB, LED, 1920x1200, No OS, NO DVD!, AUDIO, AMD Radeon 840M Graphics, WLAN, Bluetooth, 2xUSB 3.2, 2xUSB Type-C, 1,54Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Grey, Kártyaolvasó, Érintőképernyő, Backlight
| Képernyő átló | 14" |
| Processzor család | AMD Ryzen AI 400 |
| Processzor | AMD Ryzen AI 5 430 |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória típus | DDR5 |
| Memória foglalat száma | 2 db |
| Memória bővíthetőség | 32 GB |
| Merevlemez | SSD 512 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 1920x1200 |
| Operációs rendszer | No OS |
| Integrált VGA típus | AMD Radeon 840M Graphics |
| Súly | 1,54 Kg |
| Szín | Grey |
| Gyártó | Lenovo |