HP Victus 15-FA2006NH Performance Blue
469 790 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: HP
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: B98MSEA#AKC
15,6", Intel Core i5, Intel Core i5-13500H, 16GB, DDR4, SSD 1024GB, LED, Matt kijelző, 1920x1080, DOS, NO DVD!, AUDIO, Nvidia GeForce RTX 4050 6GB, WLAN, Gigabit, Bluetooth, 3xUSB 3.2, 1xUSB Type-C, 2,3 Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Blue, Kártyaolvasó, 4cella, Backlight, Gamer
| Képernyő átló | 15,6 " |
| Processzor család | Intel Core i5 |
| Processzor | Intel Core i5-13500H |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória típus | DDR4 |
| Merevlemez | SSD 1024 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 1920x1080 |
| Operációs rendszer | DOS |
| Integrált VGA típus | Nvidia GeForce RTX 4050 6GB |
| Hálózat | Gigabit |
| USB 3.2 port | 3 db |
| USB Type-C | 1 db |
| Súly | 2,3 Kg |
| Szín | Blue |
| Akkumulátor | 4 cella |
| Gyártó | HP |
| Képernyő átló | 15,6" |
