
HP Probook 4 14 G1i Silver
355 990 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: HP
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: B9YW3ET#AKC
14", Intel Core Ultra 5, Intel Core Ultra 5-225U, 8GB, DDR5, Foglalat:2db, SSD 256GB, LED, Matt kijelző, 1920x1200, DOS, NO DVD!, AUDIO, Intel Graphics, WLAN, Gigabit, Bluetooth, 2xUSB 3.2, 2xUSB Type-C, 1,39Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Silver, 3cella, Backlight
| Képernyő átló | 14 " |
| Processzor család | Intel Core Ultra 5 |
| Processzor | Intel Core Ultra 5-225U |
| Memória méret | 8 GB |
| Memória típus | DDR5 |
| Memória foglalat száma | 2 db |
| Merevlemez | SSD 256 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 1920x1200 |
| Operációs rendszer | DOS |
| Integrált VGA típus | Intel Graphics |
| Hálózat | Gigabit |
| Súly | 1,39 Kg |
| Szín | Silver |
| Akkumulátor | 3 cella |
| Gyártó | HP |
| Képernyő átló | 14" |