HP Omen 16-XD0404NO Black (Renew)
722 000 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: HP
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: 876X1EAR#UUW
16,1", AMD Ryzen 7-7840HS, 16GB, DDR5, SSD 1024GB, LED, Matt kijelző, 1920x1080, Windows 11 Home, NO DVD!, AUDIO, Nvidia GeForce RTX 4060 8GB, WLAN, Gigabit, Bluetooth, 3xUSB 3.2, 1xUSB Type-C, 2,37Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Black, 4cella, Backlight, RGB, Gamer
| Képernyő átló | 16,1 " |
| Processzor | AMD Ryzen 7-7840HS |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória típus | DDR5 |
| Merevlemez | SSD 1024 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 1920x1080 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Integrált VGA típus | Nvidia GeForce RTX 4060 8GB |
| Hálózat | Gigabit |
| USB 3.2 port | 3 db |
| USB Type-C | 1 db |
| Súly | 2,37 Kg |
| Szín | Black |
| Akkumulátor | 4 cella |
| Gyártó | HP |
HP RENEW PROGRAMRÓL
Ezúton szeretnénk figyelmébe ajánlani a Hewlett Packard Company "HP Renew Program" keretében forgalmazott, csökkentett árú számítástechnikai eszközeit. A HP több mint 25 éve üzemelteti ezt az értékesítési csatornát, melyben összegyűjti az EMEA régióból származó túl készleteit, majd szigorú tesztet követően a megfelelőnek nyilvánított termékeket újracsomagolja és kereskedelmi forgalomba hozza.
program előnyei:
- eredeti HP minőség és megbízhatóság
- teljes HP garancia, támogatás és opciók
- teljesen új, vagy maximum pár hónapja megjelent modellek
- kiváló ár/érték arány
- új termékekkel megegyező minőség
A "HP Renew" besorolású termékek jogilag újak, rendelkeznek a HP 1, 2, vagy 3 éves nemzetközi garanciájával és támogatásával, valamint általában a Microsoft valamely operációs rendszerének előtelepített verziójával és annak eredeti licencével.
Szükség esetén a részegységeket nem felújítják, hanem, új, a gyárival megegyező alkatrészekre cseréli a gyártó az erre a célra fenntartott üzemében.
