
HP Elitebook X G1i Silver
1 143 960 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: HP
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: B69FGET#AKC
14", Intel Core Ultra 7, Intel Core Ultra 7-268V, 32GB, LPDDR5X, SSD 1024GB, LED, Matt kijelző, 1920x1200, Windows 11 Pro, NO DVD!, AUDIO, Intel Arc Graphics, WLAN, Bluetooth, 1xUSB 3.1, 3xUSB Type-C, 1,19Kg, WEBCAM, SSD, Silver, 6cella, Backlight
| Képernyő átló | 14 " |
| Processzor család | Intel Core Ultra 7 |
| Processzor | Intel Core Ultra 7-268V |
| Memória méret | 32 GB |
| Memória típus | LPDDR5X |
| Merevlemez | SSD 1024 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 1920x1200 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Integrált VGA típus | Intel Arc Graphics |
| USB 3.1 port | 1 db |
| USB Type-C | 3 db |
| Súly | 1,19 Kg |
| Szín | Silver |
| Akkumulátor | 6 cella |
| Gyártó | HP |
| Képernyő átló | 14" |