HP Elitebook 8 Flip 13 G1i Silver
636 440 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: HP
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: AD4R8ET#AKC
13,3", Intel Core Ultra 5, Intel Core Ultra 5-225U, 16GB, LPDDR5X, Foglalat:2db, SSD 512GB, LED, Matt kijelző, 1920x1200, Windows 11 Pro, NO DVD!, AUDIO, Intel Arc Graphics, WLAN, Bluetooth, 1xUSB 3.1, 2xUSB Type-C, 1,39Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Silver, 3cella, Érintőképernyő, Backlight
| Képernyő átló | 13,3 " |
| Processzor család | Intel Core Ultra 5 |
| Processzor | Intel Core Ultra 5-225U |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória típus | LPDDR5X |
| Memória foglalat száma | 2 db |
| Merevlemez | SSD 512 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 1920x1200 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Integrált VGA típus | Intel Arc Graphics |
| USB 3.1 port | 1 db |
| Súly | 1,39 Kg |
| Szín | Silver |
| Akkumulátor | 3 cella |
| Gyártó | HP |
| Képernyő átló | 13,3" |
Intel Ultra 5 225U 13.3inch WUXGA 16GB 512GB PCIe SSD UMA Silver Aluminium W11P 3YW
