HP 255R G10 Silver
194 460 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5-8 munkanap
- Gyártó: HP
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: B9YP7ET#AKC
15,6", AMD Ryzen 3, AMD Ryzen 3-7335U, 8GB, DDR5, Foglalat:2db, SSD 512GB, LED, Matt kijelző, 1920x1080, DOS, NO DVD!, AUDIO, AMD Radeon 660M Graphics, WLAN, Bluetooth, 2xUSB 3.2, 1xUSB Type-C, 1,66Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Silver, 3cella, Backlight
| Képernyő átló | 15,6" |
| Processzor család | AMD Ryzen 3 |
| Processzor | AMD Ryzen 3-7335U |
| Memória méret | 8 GB |
| Memória típus | DDR5 |
| Memória foglalat száma | 2 db |
| Merevlemez | SSD 512 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 1920x1080 |
| Operációs rendszer | DOS |
| Integrált VGA típus | AMD Radeon 660M Graphics |
| USB Type-C | 1 db |
| Súly | 1,66 Kg |
| Szín | Silver |
| Akkumulátor | 3 cella |
| Gyártó | HP |
