Gigabyte GAMING A16 3TH Black
622 650 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Gigabyte
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: GAMING A16 3THK3HU894SD
16", AMD Ryzen 7, AMD Ryzen 7-260, 16GB, DDR5, Foglalat:2db, Max.64GB, SSD 1024GB, 1920x1200, No OS, Nvidia GeForce RTX 5050 6GB, Gigabit, 1xUSB, 2xUSB 3.2, 1xUSB Type-C, 2,2Kg, Black, Backlight, RGB, Gamer
| Képernyő átló | 16" |
| Processzor család | AMD Ryzen 7 |
| Processzor | AMD Ryzen 7-260 |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória típus | DDR5 |
| Memória foglalat száma | 2 db |
| Memória bővíthetőség | 64 GB |
| Merevlemez | SSD 1024 GB |
| LED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 1920x1200 |
| Operációs rendszer | No OS |
| Integrált VGA típus | Nvidia GeForce RTX 5050 6GB |
| Hálózat | Gigabit |
| USB 2.0 port | 1 db |
| Súly | 2,2 Kg |
| Szín | Black |
| Billentyűzet megvilágítás | Igen |
| Gyártó | Gigabyte |
