Dell Pro Max 14 Black
705 110 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Dell
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: BTO111MC14250EMEAUBU
14", Intel Core Ultra 7, Intel Core Ultra 7-255H, 16GB, DDR5, SSD 512GB, LED, Matt kijelző, 1920x1200, Linux, NO DVD!, AUDIO, Intel Graphics, WLAN, Gigabit, Bluetooth, 2xUSB 3.2, 2xUSB Type-C, 1,83Kg, WEBCAM, SSD, Black, 4cella, Backlight
| Képernyő átló | 14" |
| Processzor család | Intel Core Ultra 7 |
| Processzor | Intel Core Ultra 7-255H |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória típus | DDR5 |
| Merevlemez | SSD 512 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 1920x1200 |
| Operációs rendszer | Linux |
| Integrált VGA típus | Intel Graphics |
| USB 3.2 port | 2 db |
| Súly | 1,83 Kg |
| Szín | Black |
| Akkumulátor | 4 cella |
| Gyártó | Dell |
| Hálózat | Gigabit |
