
Dell Pro 15 Essential PV15250 Carbon Black
279 060 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Dell
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: PV15250_RPLU_006_P_U
15,6", Intel Core i7, Intel Core i7-1355U, 8GB, DDR5, SSD 512GB, LED, Matt kijelző, 1920x1080, Linux, NO DVD!, AUDIO, Intel Iris Xe Graphics, WLAN, Bluetooth, 1xUSB, 1xUSB 3.2, 1xUSB Type-C, 1,9Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Black, Kártyaolvasó, 3cella, Backlight
| Képernyő átló | 15,6" |
| Processzor család | Intel Core i7 |
| Processzor | Intel Core i7-1355U |
| Memória méret | 8 GB |
| Memória típus | DDR5 |
| Merevlemez | SSD 512 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 1920x1080 |
| Operációs rendszer | Linux |
| Integrált VGA típus | Intel Iris Xe Graphics |
| USB 2.0 port | 1 db |
| Súly | 1,9 Kg |
| Szín | Black |
| Akkumulátor | 3 cella |
| Gyártó | Dell |