
Dell Pro 14 Plus Silver
941 010 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Dell
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: BTO606_PB14255_EMEA
14", AMD Ryzen AI Pro 300, AMD Ryzen AI 7 Pro 350, 32GB, LPDDR5X, SSD 1024GB, LED, Matt kijelző, 1920x1200, Windows 11 Pro, NO DVD!, AUDIO, AMD Radeon 840M Graphics, WLAN, Gigabit, Bluetooth, 2xUSB 3.2, 2xUSB Type-C, 1,14Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Silver, 3cella, Backlight
| Képernyő átló | 14" |
| Processzor család | AMD Ryzen AI Pro 300 |
| Processzor | AMD Ryzen AI 7 Pro 350 |
| Memória méret | 32 GB |
| Memória típus | LPDDR5X |
| Merevlemez | SSD 1024 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 1920x1200 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Integrált VGA típus | AMD Radeon 840M Graphics |
| Hálózat | Gigabit |
| USB 3.2 port | 2 db |
| Súly | 1,14 Kg |
| Szín | Silver |
| Akkumulátor | 3 cella |
| Gyártó | Dell |