Dell Pro 14 Plus Black
634 920 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Dell
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: BTO205PB14250EMEAUBU
14", Intel Core Ultra 5, Intel Core Ultra 5-238V, 32GB, LPDDR5X, SSD 512GB, LED, Matt kijelző, 1920x1200, Linux, NO DVD!, AUDIO, Intel Arc Graphics 130V, WLAN, Bluetooth, 2xUSB 3.2, 2xUSB Type-C, 1,14Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Black, 3cella, Backlight
| Képernyő átló | 14" |
| Processzor család | Intel Core Ultra 5 |
| Processzor | Intel Core Ultra 5-238V |
| Memória méret | 32 GB |
| Memória típus | LPDDR5X |
| Merevlemez | SSD 512 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 1920x1200 |
| Operációs rendszer | Linux |
| Integrált VGA típus | Intel Arc Graphics 130V |
| USB 3.2 port | 2 db |
| Súly | 1,14 Kg |
| Szín | Black |
| Akkumulátor | 3 cella |
| Gyártó | Dell |
| Integrált VGA típus | Intel Arc 130V Graphics |
