Dell Pro 14 Essential PV14255 Silver
470 830 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Dell
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: PV14255_KRK_501
14", AMD Ryzen 7, AMD Ryzen 7-250, 16GB, DDR5, SSD 1024GB, LED, Matt kijelző, 1920x1200, Windows 11 Pro, NO DVD!, AUDIO, AMD Radeon 740M Graphics, WLAN, Bluetooth, 2xUSB 3.2, 1xUSB Type-C, 1,54Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Silver, Kártyaolvasó, 4cella, Backlight
| Képernyő átló | 14" |
| Processzor család | AMD Ryzen 7 |
| Processzor | AMD Ryzen 7-250 |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória típus | DDR5 |
| Merevlemez | SSD 1024 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 1920x1200 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Integrált VGA típus | AMD Radeon 740M Graphics |
| USB 3.2 port | 2 db |
| USB Type-C | 1 db |
| Súly | 1,54 Kg |
| Szín | Silver |
| Akkumulátor | 4 cella |
| Gyártó | Dell |
