Dell Precision 5490 Workstation Grey
1 350 860 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Dell
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: N001P5490EMEA_VP
14", Intel Core Ultra 7, Intel Core Ultra 7-155H, 16GB, LPDDR5X, SSD 1024GB, LED, Matt kijelző, 1920x1200, Windows 10 Pro, NO DVD!, AUDIO, Nvidia GeForce RTX 1000 Ada 6GB, WLAN, Bluetooth, 4xUSB Type-C, 1,48Kg, WEBCAM, SSD, Grey, Kártyaolvasó, 4cella, Backlight
| Képernyő átló | 14 " |
| Processzor család | Intel Core Ultra 7 |
| Processzor | Intel Core Ultra 7-155H |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória típus | LPDDR5X |
| Merevlemez | SSD 1024 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 1920x1200 |
| Operációs rendszer | Windows 10 Pro |
| Integrált VGA típus | Nvidia RTX 1000 Ada 6GB |
| USB Type-C | 4 db |
| Súly | 1,48 Kg |
| Szín | Grey |
| Akkumulátor | 4 cella |
| Gyártó | Dell |
| Integrált VGA típus | Nvidia GeForce RTX 1000 Ada 6GB |
| Képernyő átló | 14" |
