Dell Latitude 3550 Black
474 370 Ft- Készlet: Nincs raktáron
- Gyártó: Dell
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: N010L355015EMEA_VP_U
15,6", Intel Core i7, Intel Core i7-1355U, 16GB, DDR5, SSD 512GB, LED, Matt kijelző, 1920x1080, Linux, NO DVD!, AUDIO, Intel Iris Xe Graphics, WLAN, Gigabit, Bluetooth, 3xUSB 3.2, 1xUSB Type-C, 1,5Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Black, 3cella, Backlight
A termék jelenleg nem rendelhető!
| Képernyő átló | 15,6 " |
| Processzor család | Intel Core i7 |
| Processzor | Intel Core i7-1355U |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória típus | DDR5 |
| Merevlemez | SSD 512 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 1920x1080 |
| Operációs rendszer | Linux |
| Integrált VGA típus | Intel Iris Xe Graphics |
| Hálózat | Gigabit |
| USB 3.2 port | 3 db |
| USB Type-C | 1 db |
| Súly | 1,5 Kg |
| Szín | Black |
| Akkumulátor | 3 cella |
| Gyártó | Dell |
| Képernyő átló | 15,6" |
