
Dell 15 DC15250 Black
232 420 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Dell
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: DC15250_RPLU_020_P
15,6", Intel Core i3, Intel Core i3-1305U, 8GB, DDR4, SSD 512GB, LED, Matt kijelző, 1920x1080, Linux, NO DVD!, AUDIO, Intel UHD Graphics, WLAN, Bluetooth, 1xUSB, 1xUSB 3.2, 1xUSB Type-C, 1,62Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Black, Kártyaolvasó, 3cella
| Képernyő átló | 15,6" |
| Processzor család | Intel Core i3 |
| Processzor | Intel Core i3-1305U |
| Memória méret | 8 GB |
| Memória típus | DDR4 |
| Merevlemez | SSD 512 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 1920x1080 |
| Operációs rendszer | Linux |
| Integrált VGA típus | Intel UHD Graphics |
| USB 2.0 port | 1 db |
| Súly | 1,62 Kg |
| Szín | Black |
| Akkumulátor | 3 cella |
| Gyártó | Dell |