Asus X1504VA-BQ5622 Silver
290 610 Ft- Készlet: Nincs raktáron
- Gyártó: Asus
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: X1504VA-BQ5622
15,6", Intel Core 7, Intel Core 7-150U, 8GB, DDR5, SSD 512GB, LED, Matt kijelző, 1920x1080, No OS, NO DVD!, AUDIO, Intel UHD Graphics, WLAN, Bluetooth, 1xUSB, 2xUSB 3.2, 1xUSB Type-C, 1,7Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Silver, 3cella, Backlight
A termék jelenleg nem rendelhető!
| Képernyő átló | 15,6" |
| Processzor család | Intel Core 7 |
| Processzor | Intel Core 7-150U |
| Memória méret | 8 GB |
| Memória típus | DDR5 |
| Merevlemez | SSD 512 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 1920x1080 |
| Operációs rendszer | No OS |
| Integrált VGA típus | Intel UHD Graphics |
| USB 2.0 port | 1 db |
| USB 3.2 port | 2 db |
| Súly | 1,7 Kg |
| Szín | Silver |
| Akkumulátor | 3 cella |
| Gyártó | Asus |
