Asus X1407QA-LY071WOA Quiet Blue
383 790 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Asus
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: X1407QA-LY071WOA
14", Snapdragon X, Qualcomm Snapdragon X X1-26-100, 16GB, LPDDR5X, SSD 512GB, LED, Matt kijelző, 1920x1200, Windows 11 Home, NO DVD!, AUDIO, Qualcomm Adreno GPU, WLAN, Bluetooth, 2xUSB 3.2, 2xUSB Type-C, 1,49Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Blue, 3cella, Backlight
| Képernyő átló | 14" |
| Processzor család | Snapdragon X |
| Processzor | Qualcomm Snapdragon X X1-26-100 |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória típus | LPDDR5X |
| Merevlemez | SSD 512 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 1920x1200 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Integrált VGA típus | Qualcomm Adreno GPU |
| USB 3.2 port | 2 db |
| Súly | 1,49 Kg |
| Szín | Blue |
| Akkumulátor | 3 cella |
| Gyártó | Asus |
