Asus V3607VM-RP023W Black
778 340 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Asus
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: V3607VM-RP023W
16 ", Intel Core 7, Intel Core 7-240H, 32GB, DDR5, SSD 1024GB, LED, Matt kijelző, 1920x1200, Windows 11 Home, NO DVD!, AUDIO, Nvidia GeForce RTX 5060 8GB, WLAN, Bluetooth, 2xUSB 3.2, 1xUSB Type-C, 1,95Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Black, 3cella, Backlight, Gamer
| Képernyő átló | 16 " |
| Processzor család | Intel Core 7 |
| Processzor | Intel Core 7-240H |
| Memória méret | 32 GB |
| Memória típus | DDR5 |
| Merevlemez | SSD 1024 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 1920x1200 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Integrált VGA típus | Nvidia GeForce RTX 5060 8GB |
| USB 3.2 port | 2 db |
| USB Type-C | 1 db |
| Súly | 1,95 Kg |
| Szín | Black |
| Akkumulátor | 3 cella |
| Gyártó | Asus |
| Képernyő átló | 16" |
