Asus UX3405CA-ST1251 Foggy Silver
563 900 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Asus
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: UX3405CA-ST1251
14", Intel Core Ultra 9, Intel Core Ultra 9-285H, 16GB, LPDDR5X, SSD 1024GB, OLED, 2880x1800, No OS, NO DVD!, AUDIO, Intel Arc 140T Graphics, WLAN, Bluetooth, 1xUSB 3.2, 2xUSB Type-C, 1,2Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Silver, 4cella, Backlight
| Képernyő átló | 14" |
| Processzor család | Intel Core Ultra 9 |
| Processzor | Intel Core Ultra 9-285H |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória típus | LPDDR5X |
| Merevlemez | SSD 1024 GB |
| LED kijelzö | Nem |
| OLED kijelzö | Igen |
| Felbontás | 2880x1800 |
| Operációs rendszer | No OS |
| Integrált VGA típus | Intel Arc 140T Graphics |
| USB 3.2 port | 1 db |
| USB Type-C | 2 db |
| Súly | 1,2 Kg |
| Szín | Silver |
| Akkumulátor | 4 cella |
| Gyártó | Asus |
