Asus M3607HA-RP008W Cool Silver
408 930 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Asus
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: M3607HA-RP008W
16", AMD Ryzen 7, AMD Ryzen 7-8845HS, 16GB, DDR5, SSD 1024GB, LED, Matt kijelző, 1920x1200, Windows 11 Home, NO DVD!, AUDIO, AMD Radeon Graphics, WLAN, Bluetooth, 2xUSB 3.2, 2xUSB Type-C, 1,7Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Silver, 4cella, Backlight
| Processzor | AMD Ryzen 7-8845HS |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória típus | DDR5 |
| Képernyő átló | 16 " |
| LED kijelzö | Igen |
| Felbontás | 1920x1200 |
| Merevlemez | SSD 1024 GB |
| Operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Integrált VGA típus | AMD Radeon Graphics |
| Modem | Nem |
| Súly | 1,7 Kg |
| Szín | Silver |
| Akkumulátor | 4 cella |
| USB Type-C | 2 db |
| Processzor család | AMD Ryzen 7 |
| Gyártó | Asus |
| Képernyő átló | 16" |
