Asus M1807GA-S8013WOA Quiet Blue
509 610 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5-8 munkanap
- Gyártó: Asus
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: M1807GA-S8013WOA
18", AMD Ryzen AI 400, AMD Ryzen AI 7 445, 16GB, DDR5, Max.32GB, SSD 512GB, LED, Matt kijelző, 1920x1200, Windows 11 Home, NO DVD!, AUDIO, AMD Radeon Graphics, WLAN, Bluetooth, 2xUSB 3.2, 2xUSB Type-C, 2,6Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Blue, 4cella, Backlight
| Képernyő átló | 18" |
| Processzor család | AMD Ryzen AI 400 |
| Processzor | AMD Ryzen AI 7 445 |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória típus | DDR5 |
| Memória bővíthetőség | 32 GB |
| Merevlemez | SSD 512 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 1920x1200 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Integrált VGA típus | AMD Radeon Graphics |
| USB 3.2 port | 2 db |
| Súly | 2,6 Kg |
| Szín | Blue |
| Akkumulátor | 4 cella |
| Gyártó | Asus |
