Asus H7606WR-SE005X Nano Black
1 577 560 Ft- Készlet: Nincs raktáron
- Gyártó: Asus
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: H7606WR-SE005X
16", AMD Ryzen AI 300, AMD Ryzen AI 9 HX 370, 32GB, LPDDR5X, Foglalat:2db, SSD 2048GB, OLED, 3840x2400, Windows 11 Pro, NO DVD!, AUDIO, Nvidia GeForce RTX 5070 Ti 12GB, WLAN, Bluetooth, 2xUSB 3.2, 2xUSB Type-C, 1,95Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Black, Kártyaolvasó, 4cella, Backlight
A termék jelenleg nem rendelhető!
| Képernyő átló | 16" |
| Processzor család | AMD Ryzen AI 300 |
| Processzor | AMD Ryzen AI 9 HX 370 |
| Memória méret | 32 GB |
| Memória típus | LPDDR5X |
| Memória foglalat száma | 2 db |
| Merevlemez | SSD 2048 GB |
| LED kijelzö | Nem |
| OLED kijelzö | Igen |
| Felbontás | 3840x2400 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Integrált VGA típus | Nvidia GeForce RTX 5070 Ti 12GB |
| Súly | 1,95 Kg |
| Szín | Black |
| Akkumulátor | 4 cella |
| Gyártó | Asus |
