Asus H7606WM-SR124XOA Nano Black
1 347 280 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Asus
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: H7606WM-SR124XOA
16", AMD Ryzen AI 300, AMD Ryzen AI 9 HX 370, 32GB, DDR5, SSD 1024GB, OLED, 2880x1800, Windows 11 Pro, NO DVD!, AUDIO, Nvidia GeForce RTX 5060 8GB, WLAN, Bluetooth, 1xUSB 3.2, 2xUSB Type-C, 1,85Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Black, Kártyaolvasó, 4cella, Érintőképernyő, Backlight
| Képernyő átló | 16" |
| Processzor család | AMD Ryzen AI 300 |
| Processzor | AMD Ryzen AI 9 HX 370 |
| Memória méret | 32 GB |
| Memória típus | DDR5 |
| Merevlemez | SSD 1024 GB |
| LED kijelzö | Nem |
| OLED kijelzö | Igen |
| Felbontás | 2880x1800 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Integrált VGA típus | Nvidia GeForce RTX 5060 8GB |
| USB 3.2 port | 1 db |
| USB Type-C | 2 db |
| Súly | 1,85 Kg |
| Szín | Black |
| Akkumulátor | 4 cella |
| Gyártó | Asus |
