Asus GX651AX-SR015W Stellar Grey
2 886 630 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Asus
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: GX651AX-SR015W
16", Intel Core Ultra 9, Intel Core Ultra 9-386H, 64GB, LPDDR5X, Foglalat:2db, Max.64GB, SSD 2048GB, OLED, Matt kijelző, 2880x1800, Windows 11 Home, NO DVD!, AUDIO, Nvidia GeForce RTX 5090 24GB, WLAN, Bluetooth, 2xUSB 3.2, 2xUSB Type-C, 2,82Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Black, Kártyaolvasó, 4cella, Érintőképernyő, Backlight, RGB, Gamer
| Képernyő átló | 16" |
| Processzor család | Intel Core Ultra 9 |
| Processzor | Intel Core Ultra 9-386H |
| Memória méret | 64 GB |
| Memória típus | LPDDR5X |
| Memória foglalat száma | 2 db |
| Merevlemez | SSD 2048 GB |
| LED kijelzö | Nem |
| OLED kijelzö | Igen |
| Felbontás | 2880x1800 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Integrált VGA típus | Nvidia GeForce RTX 5090 24GB |
| Súly | 2,82 Kg |
| Szín | Black |
| Akkumulátor | 4 cella |
| Gyártó | Asus |
