Asus GU606AR-TB011W Platinum White
1 856 210 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Asus
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: GU606AR-TB011W
16", Intel Core Ultra 9, Intel Core Ultra 9-386H, 32GB, LPDDR5X, Foglalat:2db, Max.32GB, SSD 1024GB, OLED, Matt kijelző, 2560x1600, Windows 11 Home, NO DVD!, AUDIO, Nvidia GeForce RTX 5070 Ti 12GB, WLAN, Bluetooth, 2xUSB 3.2, 2xUSB Type-C, 1,95Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, White, Kártyaolvasó, 4cella, Backlight
| Képernyő átló | 16" |
| Processzor család | Intel Core Ultra 9 |
| Processzor | Intel Core Ultra 9-386H |
| Memória méret | 32 GB |
| Memória típus | LPDDR5X |
| Memória foglalat száma | 2 db |
| Merevlemez | SSD 1024 GB |
| LED kijelzö | Nem |
| OLED kijelzö | Igen |
| Felbontás | 2560x1600 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Integrált VGA típus | Nvidia GeForce RTX 5070 Ti 12GB |
| Súly | 1,95 Kg |
| Szín | White |
| Akkumulátor | 4 cella |
| Gyártó | Asus |
