Asus GA403WP-QS033W Eclipse Grey
1 493 760 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Asus
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: GA403WP-QS033W
14", AMD Ryzen AI 300, AMD Ryzen AI 9 HX 370, 32GB, LPDDR5X, SSD 2048GB, OLED, 2880x1800, Windows 11 Home, NO DVD!, AUDIO, Nvidia GeForce RTX 5070 8GB, WLAN, Bluetooth, 2xUSB 3.2, 2xUSB Type-C, 1,5Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Grey, Kártyaolvasó, 4cella, Backlight, RGB, Gamer
| Képernyő átló | 14" |
| Processzor család | AMD Ryzen AI 300 |
| Processzor | AMD Ryzen AI 9 HX 370 |
| Memória méret | 32 GB |
| Memória típus | LPDDR5X |
| Merevlemez | SSD 2048 GB |
| LED kijelzö | Nem |
| OLED kijelzö | Igen |
| Felbontás | 2880x1800 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Integrált VGA típus | Nvidia GeForce RTX 5070 8GB |
| USB 3.2 port | 2 db |
| Súly | 1,5 Kg |
| Szín | Grey |
| Akkumulátor | 4 cella |
| Gyártó | Asus |
