Asus G814PM-S8021 Gray
735 450 Ft- Készlet: Nincs raktáron
- Gyártó: Asus
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: G814PM-S8021
18", AMD Ryzen 9, AMD Ryzen 9-8940HX, 32GB, DDR5, Foglalat:2db, SSD 1024GB, LED, Matt kijelző, 1920x1200, No OS, NO DVD!, AUDIO, Nvidia GeForce RTX 5060 8GB, WLAN, Gigabit, Bluetooth, 2xUSB 3.2, 2xUSB Type-C, 3Kg, HDMI, SSD, Gray, 4cella, Backlight, RGB, Gamer
A termék jelenleg nem rendelhető!
| Képernyő átló | 18" |
| Processzor család | AMD Ryzen 9 |
| Processzor | AMD Ryzen 9-8940HX |
| Memória méret | 32 GB |
| Memória típus | DDR5 |
| Memória foglalat száma | 2 db |
| Merevlemez | SSD 1024 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 1920x1200 |
| Operációs rendszer | No OS |
| Integrált VGA típus | Nvidia GeForce RTX 5060 8GB |
| Hálózat | Gigabit |
| Súly | 3 Kg |
| Szín | Gray |
| Akkumulátor | 4 cella |
| Gyártó | Asus |
