Asus E1504FA-BQ4959W Cool Silver
287 720 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Asus
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: E1504FA-BQ4959W
15,6", AMD Ryzen 3, AMD Ryzen 3-30, 16GB, LPDDR5, SSD 512GB, LED, Matt kijelző, 1920x1080, Windows 11 Home, NO DVD!, AUDIO, AMD Radeon 610M Graphics, WLAN, Bluetooth, 2xUSB 3.2, 1xUSB Type-C, 1,6Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Silver, 3cella, Backlight
| Képernyő átló | 15,6" |
| Processzor család | AMD Ryzen 3 |
| Processzor | AMD Ryzen 3-30 |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória típus | LPDDR5 |
| Merevlemez | SSD 512 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 1920x1080 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Integrált VGA típus | AMD Radeon 610M Graphics |
| USB 3.2 port | 2 db |
| USB Type-C | 1 db |
| Súly | 1,6 Kg |
| Szín | Silver |
| Akkumulátor | 3 cella |
| Gyártó | Asus |
Ezüst 15,6 R3 30 8GB 512 15.6 Wins 11
