Acer Predator Helios Neo HN16S-71-952F Black
1 178 730 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Acer
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: NH.QX7EU.008
16 ", Intel Core Ultra 9, Intel Core Ultra 9-275HX, 32GB, DDR5, SSD 1024GB, LED, Matt kijelző, 2560x1600, Windows 11 Home, NO DVD!, AUDIO, Nvidia GeForce RTX 5070 Ti 12GB, WLAN, Gigabit, Bluetooth, 3xUSB 3.2, 2xUSB Type-C, 2,3 Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Black, Kártyaolvasó, 4cella, Backlight, RGB, Gamer
| Képernyő átló | 16 " |
| Processzor család | Intel Core Ultra 9 |
| Processzor | Intel Core Ultra 9-275HX |
| Memória méret | 32 GB |
| Memória típus | DDR5 |
| Merevlemez | SSD 1024 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 2560x1600 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Integrált VGA típus | Nvidia GeForce RTX 5070 Ti 12GB |
| Hálózat | Gigabit |
| USB 3.2 port | 3 db |
| USB Type-C | 2 db |
| Súly | 2,3 Kg |
| Szín | Black |
| Akkumulátor | 4 cella |
| Gyártó | Acer |
| Képernyő átló | 16" |
