Acer Nitro V ANV15-41-R80U Black
329 920 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Acer
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: NH.QSHEU.00G
15,6", AMD Ryzen 5, AMD Ryzen 5-6600H, 16GB, DDR5, SSD 512GB, LED, Matt kijelző, 1920x1080, No OS, NO DVD!, AUDIO, Nvidia GeForce RTX 3050 6GB, WLAN, Gigabit, Bluetooth, 3xUSB 3.2, 1xUSB Type-C, 2,1Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Black, 4cella, Gamer
| Képernyő átló | 15,6 " |
| Processzor család | AMD Ryzen 5 |
| Processzor | AMD Ryzen 5-6600H |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória típus | DDR5 |
| Merevlemez | SSD 512 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 1920x1080 |
| Operációs rendszer | No OS |
| Integrált VGA típus | Nvidia GeForce RTX 3050 6GB |
| Hálózat | Gigabit |
| USB 3.2 port | 3 db |
| USB Type-C | 1 db |
| Súly | 2,1 Kg |
| Szín | Black |
| Akkumulátor | 4 cella |
| Gyártó | Acer |
| Képernyő átló | 15,6" |
