Acer Aspire GO AG16-71P-75VB Pure Silver
402 440 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Acer
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: NX.JTHEU.009
16", Intel Core 7, Intel Core 7-150U, 16GB, DDR5, SSD 1024GB, LED, Matt kijelző, 1920x1200, DOS, NO DVD!, AUDIO, Intel Graphics, WLAN, 2xUSB 3.2, 2xUSB Type-C, 1,8Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Silver, 3cella
| Képernyő átló | 16" |
| Processzor család | Intel Core 7 |
| Processzor | Intel Core 7-150U |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória típus | DDR5 |
| Merevlemez | SSD 1024 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 1920x1200 |
| Operációs rendszer | DOS |
| Integrált VGA típus | Intel Graphics |
| USB 3.2 port | 2 db |
| Súly | 1,8 Kg |
| Szín | Silver |
| Akkumulátor | 3 cella |
| Gyártó | Acer |
