Acer Aspire GO AG15-42P-R6X6 Pure Silver
275 430 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 3-5 munkanap
- Gyártó: Acer
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: NX.J7WEU.00A
15,6", AMD Ryzen 7, AMD Ryzen 7-5825U, 16GB, DDR4, SSD 512GB, LED, Matt kijelző, 1920x1080, Windows 11 Home, NO DVD!, AUDIO, AMD Radeon Graphics, WLAN, Bluetooth, 3xUSB 3.2, 1xUSB Type-C, 1,7Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Silver
| Képernyő átló | 15,6" |
| Processzor család | AMD Ryzen 7 |
| Processzor | AMD Ryzen 7-5825U |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória típus | DDR4 |
| Merevlemez | SSD 512 GB |
| LED kijelzö | Igen |
| OLED kijelzö | Nem |
| Felbontás | 1920x1080 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Integrált VGA típus | AMD Radeon Graphics |
| USB 3.2 port | 3 db |
| USB Type-C | 1 db |
| Súly | 1,7 Kg |
| Szín | Silver |
| Gyártó | Acer |
