Acer Aspire 14 AI A14-61M-R185 Silver
409 500 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Acer
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: NX.JNZEU.006
14", AMD Ryzen AI 300, AMD Ryzen AI 7 350, 16GB, LPDDR5X, SSD 1024GB, OLED, 1920x1200, Windows 11 Home, NO DVD!, AUDIO, AMD Radeon 860M Graphics, WLAN, Bluetooth, 2xUSB 3.2, 2xUSB Type-C, 1,26Kg, WEBCAM, HDMI, SSD, Silver, Kártyaolvasó, Backlight
| Képernyő átló | 14" |
| Processzor család | AMD Ryzen AI 300 |
| Processzor | AMD Ryzen AI 7 350 |
| Memória méret | 16 GB |
| Memória típus | LPDDR5X |
| Merevlemez | SSD 1024 GB |
| LED kijelzö | Nem |
| OLED kijelzö | Igen |
| Felbontás | 1920x1200 |
| Operációs rendszer | Windows 11 Home |
| Integrált VGA típus | AMD Radeon 860M Graphics |
| USB 3.2 port | 2 db |
| Súly | 1,26 Kg |
| Szín | Silver |
| Gyártó | Acer |
