Logilink Universal power supply 12W
4 690 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Logilink
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: PA0167
Hálózati töltő, Kábel csatlakozó Univerzális szett, 3V/4,5V/5V/6V/7,5V/9V/12V, 1A, 12W, Black
| Dokkoló | Nem |
| Gyártó | Logilink |
| Típus | Hálózati töltő |
| Kábel csatlakozó | Univerzális szett |
| Kimeneti feszültség | 3V/4,5V/5V/6V/7,5V/9V/12 V |
| Áramerőssség | 1 A |
| Max. teljesítmény | 12 W |
| Szín | Black |
