Delight Notebook töltő Lenovo 45W/20V/2.25A
3 950 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Delight
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: 55373
| Gyártó | Delight |
| Dokkoló | Nem |
Önnel is előfordult már, hogytönkrement notebookjának töltője? Ennek a LENOVO specifikus notebook töltőnek asegítségével pótolhatja azt.
- 110 - 240 V (AC) automata bemeneti feszültségű, kizárólag laptop használatához
- Túlterhelés, túláram, túlfeszültség- és rövidzár elleni védelem
| Csatlakozó külső / belső méretei: | 4 x 10,65 mm / 1,7 x 9 mm |
| Bemeneti feszültség: | 110 - 240 V AC |
| Kimeneti feszültség: | 20 V DC (max. 2,25 A) |
| Maximális teljesítmény: | 45 W |
| Üzemeltetési hőmérséklet: | 0 - 40° C |
| Üzemeltetési páratartalom: | 20 - 80% |
| Szín: | Fekete |
