Delight Notebook töltő HP 90W/19V/4.74A
4 350 Ft- Készlet: Raktáron
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: Delight
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: 55362
Hálózati töltő
| Típus | Hálózati töltő |
| Gyártó | Delight |
- 110-240V (AC) automata bemeneti feszültségű, kizárólag laptop használatához
- Túlterhelés, túláram, túlfeszültség- és rövidzár elleni védelem
Specifikáció:
| Csatlakozó méret: | 7.4 mm x 5.0 mm |
| Bemeneti feszültség: | 110-240V AC |
| Kimeneti feszültség: | 19V DC (max. 4.5 A) |
| Maximális teljesítmény: | 90W |
| Üzemeltetési hőmérséklet: | 0°C - 40° C |
| Üzemeltetési páratartalom: | 20% - 80% |
