Akyga AK-TB-16 5V / 3A 15W USB type-C Power Supply
3 500 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Akyga
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: AK-TB-16
Hálózati töltő, Kábel csatlakozó USB-C , 5V, 3A, 15W, Black
| Típus | Hálózati töltő |
| Dokkoló | Nem |
| Egyéb | univerzális |
| Kábel csatlakozó | USB-C |
| Max. teljesítmény | 15 W |
| Szín | Black |
| Kimeneti feszültség | 5 V |
| Áramerőssség | 3 A |
| Gyártó | Akyga |
Az Akyga® AK-TB-16 egy univerzális tápegység, maximális teljesítménye 15 W, kimeneti paraméterei 5 V / 3 A. A termék kiválóan alkalmazható töltőberendezésekben, amelyek C típusú USB csatlakozóval vannak ellátva, amelyet gyakran használnak táblagépek és okostelefonok.
Az áramellátás több mint 80% -os hatékonysággal működik. A CEE 7/16 csatlakozó (Europlug) lehetővé teszi a töltő biztonságos csatlakoztatását az otthoni elektromos aljzathoz. A készülék számos védelemmel van ellátva (OVP, OCP, OPP, OTP, SCP). A kábel hossza 1m.
A terméket környezetbarát Ecobox csomagolásba csomagoljuk.
