QNAP NAS TS-673-8G (6 HDD)
460 230 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: QNAP
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: TS-673A-8G
NAS, 3,5"/2,5"+M.2, SATA/M.2, Memória 8GB, 6xHDD, 2x2,5GbE LAN, 3xUSB 3.2, 1xUSB-C, PCIe Slot
| HDD-k száma | 6 |
| HDD | 3,5" or 2,5" |
| Csatolófelület | SATA |
| USB-C | 1 db |
| USB 3.2 | 3 db |
| 2,5GigaLan | 2 db |
| HDD-k száma | 6 db |
| HDMI | Nem |
| Gyártó | QNAP |
| Típus | NAS |
| Tárhely típus | 3,5"/2,5"+M.2 |
| Csatolófelület | SATA/M.2 |
| Memória | 8GB |
| PCIe Slot | Igen |
A készülék egy AMD Ryzen™ V1000 sorozatú V1500B négymagos processzort használ, amely kiváló teljesítményt nyújt az akár 4 magos/8 szálas kialakításának, és a 2,2 Ghz-es Turbo Core órajelének köszönhetően. A TS-673A két 2,5 GbE RJ45 porttal és két PCIe Gen 3 bővítőhellyel rendelkezik az akár 5 GbE/10 GbE sebességű hálózatok rugalmas telepítéséhez. A két M.2 NVMe SSD bővítőhely segítségével a felhasználók engedélyezhetik a Qtier technológiát és az SSD gyorsítótárazást az optimális tárhelyhasználat biztosításához. A TS-673A egyaránt támogatja a QTS és a QuTS hero rendszereket, így a felhasználók igényeik szerint átválthatják a NAS operációs rendszerét a számukra megfelelő megoldásra.
2,5 GbE csatlakozás
Mindkét 2,5 GbE-es port visszamenőleg kompatibilis az 1 GbE/ 100 MbE sebességgel. A port trönkölés használatával az akár 5 Gbps átviteli sebesség is elérhető.
Rugalmas PCIe bővítés
Bővítsd a készülék funkcionalitását PCIe bővítőkártyákkal, beleértve a 10 GbE csatlakozást, az SSD gyorsítótárazást, az extra USB 3.2 Gen 2 portokat, a vezeték nélküli hálózatot vagy a Fibre Channelt is.
GPU alkalmazások
Támogatja a belépő szintű NVIDIA® grafikus kártyákat videófeldolgozáshoz, valamint lehetőséget nyújt a GPU teljesítményének átirányítására virtuális gépek számára.
SSD gyorsítótárazás
Két M.2 NVMe SSD bővítőhellyel is rendelkezik, amelyek segítségével a felhasználók engedélyezhetik a Qtier technológiát és az SSD gyorsítótárazást az optimális tárhelyhasználat biztosításához.
Virtualizációs alkalmazások
Futtass konténeres alkalmazásokat és virtuális gépeket eltérő operációs rendszerekkel.
Támogatja a QTS/QuTS hero operációs rendszert
A készülék alapértelemezett operációs rendszere a QTS, azonban támogatja a ZFS-alapú QuTS hero rendszerre történő átváltást is a nagyobb megbízhatóság érdekében.
