QNAP NAS TS-464EU-8G (4 HDD)
439 120 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: QNAP
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: TS-464EU-8G
NAS, 3,5"/2,5"+M.2, SATA/M.2, Memória 8GB, 4xHDD, 2xM.2, 2x2,5GbE LAN, 2xUSB 2.0, 2xUSB 3.2, HDMI
| HDD | 3,5" or 2,5" |
| Csatolófelület | SATA |
| HDD-k száma | 4 db |
| M.2-k száma | 2 db |
| HDMI | Igen |
| Gyártó | QNAP |
| Típus | NAS |
| Tárhely típus | 3,5"/2,5"+M.2 |
| Csatolófelület | SATA/M.2 |
| Memória | 8GB |
A TS-464eU egy Intel Celeron N5095 négymagos processzorral (Turbo Boost 2,9 Ghz-ig) rendelkezik. A helytakarékos és kompakt kialakítás megkönnyíti a telepítést a kisebb méretű rack szekrényekbe vagy a sűrűn kábelezett helyekre. A bővíthető tárkapacitással és a funkciókban gazdag alkalmazásokkal a TS-464eU felülmúlja az előző generációs változatokat.
2,5 GbE csatlakozás
Az akár 5 Gbps átviteli sebesség a két beépített 2,5GbE porton a port trönkölés konfigurálásával érhető el.
HDMI kimenet
Támogatja a 4K médialejátszást és a valós idejű átkódolást.
NVMe SSD támogatás
A két M.2 PCIe NVMe SSD foglalat támogatja a Qtier automatikus rétegzésű tárolási technológiát és az SSD gyorsítótárazást.
USB interfész
Két USB 3.2 Gen 2 10 Gbps port a gyorsabb adatátvitelhez.
Biztonsági mentés és helyreállítási
Védelmet nyújt a PC/Mac számítógépek, a virtuális gépek, a szoftveres konténerek, a felhőadatok és a SaaS-szolgáltatások számára.
Hibrid felhő-alkalmazások
A felhőátjárók hibrid felhő-alkalmazásokat valósítanak meg a NAS-on a fenntartott gyorsítótár használatával.
