iiyama 43" ProLite LH4364UHS-B1AG IPS LED Display
273 110 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4-6 munkanap
- Gyártó: iiyama
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: LH4364UHS-B1AG
16:9, 3840x2160, 43", 4K, LED, IPS, 60Hz, 8ms, 1200:1, 500cd/m2, VGA, 1xDVI, DP, 3xHDMI, 2xUSB2.0, Hangszóró, Wifi, LAN, LFD, webOS, Black, Pivot
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 3840x2160 |
| Kijelző méret | 43 " |
| Képminőség | 4K |
| Kijelző típus | LED |
| Panel típus | IPS |
| Képfrissítés | 60 Hz |
| Válaszidő | 8 ms |
| Kontrasztarány | 1200:1 |
| Fényerő | 500 cd/m2 |
| Ívelt | Nem |
| VGA csatlakozó | Igen |
| DVI csatlakozó | 1 db |
| HDMI csatlakozó | 3 db |
| USB2.0 | 2 db |
| Szín | Black |
| Gyártó | iiyama |
