iiyama 42,5" G-Master G4380UHSU-B2 LED
307 780 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 2-3 munkanap
- Gyártó: iiyama
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: G4380UHSU-B2
16:9, 3840x2160, 42,5", 4K, LED, VA, 144Hz, 0,3ms, 4000:1, 550cd/m2, DP, 2xHDMI, 2xUSB3.2, 2xUSB-C, Hangszóró, FreeSync, Black, Gamer
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 3840x2160 |
| Kijelző méret | 42,5 " |
| Képminőség | 4K |
| Kijelző típus | LED |
| Panel típus | VA |
| Képfrissítés | 144 Hz |
| Válaszidő | 0,3 ms |
| Kontrasztarány | 4000:1 |
| Fényerő | 550 cd/m2 |
| Ívelt | Nem |
| Display Port | Igen |
| HDMI csatlakozó | 2 db |
| Szín | Black |
| Gyártó | iiyama |
