Viewsonic 31,5" VA3208-4K-HD LED
129 710 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5-10 munkanap
- Gyártó: Viewsonic
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: VA3208-4K-HD
16:9, 3480x2160, 31,5", 4K, LED, VA, 60Hz, 4ms, 3000:1, 300cd/m2, DP, 1xHDMI, Black
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 3480x2160 |
| Kijelző méret | 31,5 " |
| Képminőség | 4K |
| Kijelző típus | LED |
| Panel típus | VA |
| Képfrissítés | 60 Hz |
| Válaszidő | 4 ms |
| Kontrasztarány | 3000:1 |
| Fényerő | 300 cd/m2 |
| Ívelt | Nem |
| Display Port | Igen |
| HDMI csatlakozó | 1 db |
| Szín | Black |
| Gyártó | Viewsonic |
| Felbontás | 3840x2160 |
