Viewsonic 27" VG2756-4K IPS LED
158 200 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Viewsonic
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: VG2756-4K
16:9, 3840x2160, 27", 4K, LED, IPS, 60Hz, 5ms, 1000:1, 350cd/m2, DP, 2xHDMI, 2xUSB3.2, 1xUSB-C, Hangszóró, LAN, Black/Silver, Állítható magasság, Pivot
| Kijelző méret | 27 " |
| Felbontás | 3840x2160 |
| Kontrasztarány | 1000:1 |
| Fényerő | 350 cd/m2 |
| Válaszidő | 5 ms |
| HDMI csatlakozó | 2 db |
| Szín | Black/Silver |
| Forgatható | Igen |
| TV-tuner | Nem |
| Panel típus | IPS |
| Képarány | 16:9 |
| USB Type-C | 1 db |
| Képminőség | 4K |
| Képfrissítés | 60 Hz |
| Kijelző típus | LED |
| Gyártó | Viewsonic |
