Verbatim PMT-15-4K 15,6" Portable Touchscreen Monitor
147 640 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Verbatim
- Garancia: 24 hónap garancia
- Cikkszám: 32238
16:9, 3840x2160, 15,6", 4K, LED, IPS, 60Hz, 1200:1, 350cd/m2, 1xUSB2.0, 2xUSB-C, Érintőképernyő, Black
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 3840x2160 |
| Kijelző méret | 15,6 " |
| Képminőség | 4K |
| Kijelző típus | LED |
| Panel típus | IPS |
| Képfrissítés | 60 Hz |
| Kontrasztarány | 1200:1 |
| Fényerő | 350 cd/m2 |
| Ívelt | Nem |
| USB2.0 | 1 db |
| USB Type-C | 2 db |
| Érintőképernyő | Igen |
| Szín | Black |
| Gyártó | Verbatim |
| T | T |
