Sony 43" FW-43BZ30L IPS LED Display
312 140 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 5 munkanap
- Gyártó: Sony
- Garancia: 36 hónap garancia
- Cikkszám: FW-43BZ30L
16:9, 3840x2160, 43", 4K, LED, IPS, 60Hz, 8ms, 1200:1, 440cd/m2, 4xHDMI, Hangszóró, LAN, Black
| Képarány | 16:9 |
| Felbontás | 3840x2160 |
| Kijelző méret | 43 " |
| Képminőség | 4K |
| Kijelző típus | LED |
| Panel típus | IPS |
| Képfrissítés | 60 Hz |
| Válaszidő | 8 ms |
| Kontrasztarány | 1200:1 |
| Fényerő | 440 cd/m2 |
| Ívelt | Nem |
| HDMI csatlakozó | 4 db |
| Hangszóró | Igen |
| Szín | Black |
| Gyártó | Sony |
