Samsung 85" QM85R-B LED Display
1 076 930 Ft- Készlet: Rendelhető
- Várható szállítás: 4 munkanap
- Gyártó: Samsung
- Garancia: 12 hónap garancia
- Cikkszám: LH85QMRBBGCXE
16:9, 3840x2160, 85", 4K, LED, 60Hz, 8ms, 4000:1, 500cd/m2, DP, 1xHDMI, 2xUSB2.0, Wifi, Bluetooth, Black
| Kijelző méret | 85 " |
| Felbontás | 3840x2160 |
| Kontrasztarány | 4000:1 |
| Fényerő | 500 cd/m2 |
| Válaszidő | 8 ms |
| HDMI csatlakozó | 1 db |
| Szín | Black |
| Forgatható | Nem |
| Display Port | Igen |
| Képarány | 16:9 |
| USB2.0 | 2 db |
| Képminőség | 4K |
| Képfrissítés | 60 Hz |
| Kijelző típus | LED |
| T | T |
| Gyártó | Samsung |
